1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-09, 11:52   Temat: Ból i środki uspokajające
Cytat:
Dobrze, tylko, ze juz Go nie boli!!!
...tak mysle...
nie boli,czy ta mysl jest i bedzie pociechą na całe zycie?
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-28, 09:47   Temat: Ból i środki uspokajające
m.k, _itsme_ boli i dlugo bedzie bolalo, wczoraj dwa miesiace minelo z dnia smierci meza. Wiesz,do mnie jakos powoli to dociera ze Go juz nigdy nie bedzie. Wracam do domu i caly czas,wstawiajac klucz do zamku spodziewam sie uslyszec: "Otwarte" lub "Juz jestes",a tu cisza mnie spotyka,niesamowita i przerazajaca cisza do ktorej nie moge sie przyzwyczaic. Czy mozna bedzie sie oswoic z mysla ze my ICH nie zobaczymy? I kiedy to nastapi?
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-29, 09:08   Temat: Ból i środki uspokajające
m.k,
smiem powiedziec ze to nie musi byc prawda. W moim przypadku jest odwrotnie. Im wiecej czasu mija z dnia smierci mojego meza,tym bardziej za nim tesknie. Nerwy i emocje zwiazane z choroba i smiercia wygasly i przyszedl czas na tesknote. Tak to jest u mnie. Moze,za kilka lat ta bolesna strata ukochanej osoby nie bedzie tak odczuwalna? Nie wiem. Teraz on,ten bol sie wyostrza,niestety.
Doskonale rozumiem Twoje uciucia. Tez jestem w emigracji. Tylko ze to Polska dla mnie jest obczyzna. I wlasnie tu poznalam swoje Szczescie,ktore tak niedawno mnie opuscilo.
Trzymaj sie |buziaki|
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-09, 16:14   Temat: Ból i środki uspokajające
Marto,kochana,jestem z Toba,myslami,ale sie lacze w bolu.trzymaj sie,dziewczyno :/pociesza:/
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-08, 13:11   Temat: Ból i środki uspokajające
m.k. tzrymaj sie,jestesmy jak by co... :uuu:
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-05, 14:56   Temat: Ból i środki uspokajające
m.k.
moj maz bardzo chcial do domu,bo w nocy nie spal,czekal na mnie,a keidy juz przyszlam to raz byl agresywny,raz normalny,ale do domu wręcz sie prosil. Kiedy wypisywali Go ze szpitala denerwowal sie ze tak dlugo to trwa (od 8-14), myslalam ze nie doczeka sie wypisu,tak byl nerwowy. No a w domu...Zyl tylko 7 dni,a dokladnie tylko dwa,bo piec byl w agonii. Ale zmarl w domu. Mysle ze ON czul ze umiera i tak czekal na powrot . Przepraszam ze nie pociesze Ciebie,ale jezeli Tato chce do domu i jest taka mozliwosc-zaberzcie Go. Niech bedzie z Wami,w domu,choc troche moze mu ulzy w tym cierpieniu.
Nie nalegam,decyzja nalezy do Was. To sa tylko moje osobiste odczucia. Ja nie zaluje ze moj maz ostatnie dni spedzil w domu.
  Temat: Ból i środki uspokajające
Lena W.

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 26350

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-04, 18:03   Temat: Ból i środki uspokajające
Trzymaj sie ,kochana!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group